• Obecnie brak na stanie
    Butelka Yuhme 750ml - The Power

Butelka na wodę Yuhme z motywem The Power – inspiracja zimnego lodu i energii gorącego wulkanu łączy dwie potęgi, jako przykład doskonałej równowagi występującej w naturze, inspirując nas do dbania, o tę kruchą zależność.

Ujemny współczynnik emisji CO2 oznacza, że to najbardziej ekologiczna i przyjazna człowiekowi butelka na świecie! Unikalny projekt skandynawskiego designu, powstał z wykorzystaniem jedynie trzciny cukrowej. Materiał, z którego została zrobiona butelka, wyróżnia się ujemnym bilansem CO2, a to oznacza, że jej produkcja nie pozostawia śladu w środowisku naturalnym! Butelka jest w pełni bezpieczna, wolna od BPA i innych toksycznych dodatków, a do jej produkcji nie używa się ropy naftowej. Co najważniejsze, po latach używania, butelkę można poddać recyklingowi w 100%.

Każda kupiona butelka zapewnia czystą wodę przez 3 miesiące dla jednej osoby w Republice Środkowoafrykańskiej poprzez naszego partnera Water for Good.

Butelka na wodę jest wolna od wszelkich toksyn takich jak Bisfenol A, Ftalany oraz innych szkodliwych dodatków.

Wszystkie butelki wyprodukowane są w 100% z trzciny cukrowej. Jest to odnawialny surowiec, który ma ujemny współczynnik emisji CO2 oraz w pełni nadaje się do recyklingu.

000329

Opis

Pojemność
750 ml
Waga
86 g
Materiał
Green PE
Wysokość
255 mm
Średnica
70 mm
Średnica wlewu
45 mm

Z tej samej kategorii:

4 innych produktów z tej samej kategorii:
Dodano do porównania