O nas

Jesteśmy platformą sprzedażową, która poprzez starannie wyselekcjonowane produkty ekologiczne, promuje zrównoważone, świadome i odpowiedzialne wybory konsumenckie. Łączymy, budujemy i zaopatrujemy społeczność sklepów stacjonarnych oraz internetowych poszukujących unikalnych produktów przyjaznych środowisku i człowiekowi.

Okazując szacunek Naszej Planecie, razem budujemy nową jakość rynku, którego fundamentem jest troska o naturę oraz połączenie pasji z biznesem. Zakupy na naszej platformie to pewność doskonałej jakości,  wyjątkowego designu, innowacyjności – a przede wszystkim pozytywnego wpływu na środowisko.

 

Misja

Naszą misją jest dbałość i troska o środowisko naturalne, a naszą naczelną zasadą: dostarczać produkty zarówno ekologiczne, jak i starannie zaprojektowane, w duchu ideologii zero waste.

W naszej ofercie można znaleźć m.in. szklane butelki na wodę – minimalistyczne i poręczne, najbardziej ekologiczne butelki z ujemnym bilansem CO2 – stworzone z trzciny cukrowej lub bambusa oraz niezwykle eleganckie butelki termiczne ze stali nierdzewnej. Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były uniwersalne i sprawdzały się w każdych warunkach: podczas uprawiania sportu, na rodzinnym spacerze i w pracy.

Asortyment dobieramy z największą starannością. Dostarczamy produkty wolne od szkodliwych substancji, takich jak BPA i ftalany, bo zdrowie jest dla nas wartością nadrzędną. Naszym Klientom oraz sobie udowodniliśmy jeszcze jedno: produkty ekologiczne nie muszą być szare i nijakie. Nasze butelki wyróżnia minimalistyczny, wyjątkowy design, w którym naprawdę można się zakochać.

 

Bądź EKO i zostań naszym partnerem!

Dodano do porównania