• Obecnie brak na stanie
    Butelka Retap 300ml - Yellow
    Butelka Retap 300ml - Yellow

Retap to szklana butelka wielokrotnego użytku, specjalnie zaprojektowane do picia wody filtrowanej lub bezpośrednio z kranu. Wykonana ze szkła boro-krzemowego o wysokiej wytrzymałości, spełnia najwyższe standardy higieniczne, szkło boro-krzemowe to materiał czysty, nie zawiera kadmu i ołowiu. Butelka została zaprojektowana bez gwintu, a więc nie posiada krawędzi,  w których mogą  się namnażać i gromadzić bakterie. Spersonalizuj swoją butelkę za pomocą różnych kolorów korka wykonanych w 100% z bezpiecznego materiału, wolnego od PCW, bisfenolu A (BPA) i ftalanów lub ekskluzywnej wersji z drewna orzechowego. Butelkę zaprojektowano w Danii, a wyprodukowano w Europie.

 

Design butelki Retap został wyróżniony na wielu międzynarodowych konkursach:  Red Dot Design Award, Promotional Gift Award oraz Good Design Award. 

 

Funkcjonalny skandynawski design

Prosty i funkcjonalny skandynawski design gwarantuje doskonały przepływ wody. Butelka Retap powstała z głębokiego przekonania, że picie wody ma być nie tylko łatwe, ale przede wszystkim przyjemne. 

Uzupełnij swoją butelkę wodą z kranu i zabierz ze sobą dokądkolwiek się wybierasz. Pamiętaj, że korzystanie z naczyń wielokrotnego użytku jest łatwym, niedrogim i najbardziej ekologicznym sposobem picia wody.

 

Mocna i lekka

Butelka wykonany jest z wysoko wytrzymałego szkła boro-krzemowego, tego samego trwałego szkła, które jest używane w laboratoriach i wysokiej klasy naczyniach kuchennych. Szkło boro-krzemowe jest odporne na duże wahania temperatury, lekkie i trwałe, dzięki czemu butelka jest zarówno funkcjonalna, jak i trwały. Butelki możesz używać w kuchence mikrofalowej oraz mrozić w lodówce.

 

Łatwe do czyszczenia

Wszystkie produkty Retap można bezpiecznie myć w zmywarce. 

000152|000284

Opis

Pojemność
300 ml
Waga
170 g
Materiał
Szkło boro-krzemowe
Wysokość
155 mm
Średnica
63 mm

Z tej samej kategorii:

16 innych produktów z tej samej kategorii:
Dodano do porównania