Waluty

Współpraca Agencje Reklamowe i Eventowe

 

Jeśli reprezentujesz Agencję ReklamowąEventową lub Dystrybutora Upominków Reklamowych, możesz razem z nami zachęcać firmy, aby wybierając prezenty firmowe, zwracały uwagę na to, czy wpływają one pozytywnie na środowisko. W ostatnim czasie istotnym tematem w świecie biznesu jest odpowiedzialność społeczna i ekologia. Firmy, dla których kwestia środowiska nie jest obojętna, na każdym kroku starają się dać temu wyraz. Czemu więc nie postawić na ekologiczne rozwiązania upominkowe?

Jesteśmy producentem lub wyłącznym dystrybutorem produktów wielokrotnego użycia, nieszkodliwych dla zdrowia i środowiska, jednocześnie designerskich lub po prostu ładnych. Łącząc design z ekologią tworzymy  przedmioty i rzeczy piękniejsze, aby inspirować postawy ekologiczne, czyniąc naszą planetę przyjaznym i pełnym szacunku miejscem do życia.


 

Personalizacja

Na każdym modelu naszych produktów drukujemy logotypy, slogany oraz dowolne elementy graficzne. Dzięki temu w wyjątkowo elegancki sposób firmy mogą dać wyraz swojej świadomości i zaangażowania w zakresie zdrowia i ekologii. Spersonalizowane butelki z sukcesem są wykorzystywane jako prezenty dla kontrahentów, w działaniach public relations, jako prezent dla pracowników, w urzędach pracy oraz na wszelkiego typu eventach. Ponieważ butelki wyprodukowano z materiałów wysokiej jakości, a nadruki wykonujemy trwałymi technikami, przez długi czas nie tracą swojej wartości jako skuteczny nośnik reklamowy.


 

​Ceny i Rabaty 

Po zweryfikowaniu i zarejestrowaniu w systemie przypiszemy Ci indywidualny rabat agencyjny. Ceny produktów widoczne na naszej platformie są cenami uwzględniającymi twój indywidualny rabat.

Chcemy stać się Twoim ulubionym dostawcą ekologicznych, modnych i funkcjonalnych upominków reklamowych, przyczyniając się do maksymalizacji Twoich zysków.


Korzyści płynące ze współpracy z nami:

  • Rozpoznawalne na całym świecie unikalne produkty ekologiczne
  • Atrakcyjne warunki cenowe – rabaty agencyjne
  • Promocja produktów w mediach, wspólne działania promocyjne
  • Brak minimum logistycznego
  • Każda reklamacja rozpatrzona szybko i bez zbędnych formalności.
  • Bezpłatny dostęp do atrakcyjnych materiałów marketingowych
  • Szybki dostęp do próbek i prototypów
  • Pełny zakres usług drukarskich
 

 

Nie zwlekaj!

Zarejestruj się i dołącz nasze produkty do swojej oferty.

Rozwiń stopkę Zwiń stopkę
Kliknij, aby zamknąć podgląd produktu